1. E-DZIENNIK
  2. O SZKOLE
  3. Z ŻYCIA SZKOŁY
  4. PRACOWNICY
  5. DOKUMENTY
  6. PLAN LEKCJI
  ... KONTAKT z nami  ... dla UCZNIA dla RODZICA REKRUTACJA
do klasy I
¦WIETLICA OFERTA ...  GALERIA  ...
:: NAUCZYCIEL

Nauczyciele rozbudzaj± pasje uczniów, motywuj± do nauki, odkrywaj± i rozwijaj± ich talenty. Bez zaangażowanych i twórczych nauczycieli - pasjonatów, którzy wykorzystuj± różnorodne możliwo¶ci wzbudzenia zainteresowania uczniów swoim przedmiotem lub tematem prowadzonych zajęć nie ma atrakcyjnej i pobudzaj±cej uczniów do rozwoju szkoły.



NAUCZYCIELE ZATRUDNIENI W NASZEJ SZKOLE:

Edukacja wczesnoszkolna:
  • Barbara Bańka
  • Marta Sławińska
  • Grażyna Hejnowicz - Zabłocka
  • Maria Jeżowska
  • Magdalena Kowalewska
  • Monika Komoń
  • Anna Owczarek
  • Emilia Marzec
  • Alicja Rudnicka

    Język polski:
  • Bogusława Olszewska
  • Aleksandra Rańcia
  • Aldona Stachowiak - Piwowarczyk
  • Justyna Wnorowska - Rysik
  • Karolina Lebiedż

    Język angielski:
  • Iwona Pfeiffer
  • Monika Weiert
  • Magdalena Hoppe
  • Izabela Pełczyńska

    Język niemiecki:
  • Witowska Katarzyna
  • Magdalena Kochanowska

    Matematyka:
  • Mirela Maliszewska
  • Joanna Klimczyk- Siwakowska
  • Anna Czerlonek
  • Joanna Maciejko
  • Tatiana Jędrzejewska
  • Ewelina Żmuda

    Historia i Wiedza o społeczeństwie :
  • Katarzyna Witowska
  • Małgorzata Osiński
  • Marcin ¦laski- z dodatkowym nauczaniem historii w języku angielskim

    Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • Piotr Zieliński

    Doradztwo zawodowe:
  • Elżbieta Pisarkiewicz

    Przyroda:
  • Katarzyna Koronowska

    Geografia:
  • Edyta Kowalska
  • Joanna Baranowska - z dodatkowym nauczaniem geografii w języku angielskim

    Informatyka:
  • Edward Pietrulewicz
  • Ewelina Bagdziun
  • Agata Jargieła
  • Ewelina Żmuda
  • Piotr Zieliński

    Fizyka:
  • Edyta Pietroń

    Biologia/Chemia:
  • Dorota Wi¶niewska
  • Anna Czerlonek

    Muzyka:
  • Barbara Marcinkiewicz

    Plastyka/Technika:
  • Aleksandra Nowik
  • Joanna Baranowska

    Wychowanie fizyczne:
  • Małgorzata Lewicka
  • Agata Jargieła
  • Aleksandra Przeor - Mirzałek
  • Piotr Zaj±c
  • Dominik Sobczak
  • Sylwia Maruszczak - Mo¶cicka
  • Małgorzata Malandy
  • Piotr Zieliński
  • Aneta Bachurska

    Gimnastyka korekcyjna:
  • Emilia Marzec
  • Monika Komoń

    Religia:
  • Marta Wasiukiewicz
  • Katarzyna Mazurkiewicz
  • o. Krzysztof Bugara

    Wychowanie do życia w rodzinie:
  • Beata ¦wi±tkowska

    Biblioteka:
  • Edyta Kowalska
  • Beata ¦wi±tkowska

    ¦wietlica:
  • Bogusława Malińska - kierownik ¶wietlicy
  • Izabela Jędrzejewicz
  • Violetta W±sowicz
  • Ewa Sasin
  • Beata Bohdan
  • Barbara Osmańska

    Pedagog/Psycholog:
  • Paulina Niziurska - Fudyma (pedagog)
  • Małgorzata Derda (pedagog)
  • Katarzyna Siwiecka (psycholog) zast. Małgorzata Olszewska - Niedziałek

    Logopeda:
  • Anna Polkowska

    Administracja:
  • Miron Maruszczak - główny księgowy
  • Marzena Pokorowska - kierownik gospodarczy
  • Bożena Papke - samodzielny referent
  • Katarzyna Cyckowska - sekretarz szkoły
  • Maria Mechlińska - referent ds. administracyjnych



    Dokumenty dla nauczycieli:

    TABELA - PLan lekcji do pobrania dla wych. klas I-III

    pobierz wzór sprawozdania z koła zainteresowań

    pobierz wzór sprawozdania z zkk lub wyr.

    Sprawozdanie wychowawcy: klasy 0-3

    Sprawozdanie wychowawcy: klasy 4-6

    Oferta bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla klas 4-6

    Oferta bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla klas 0-3


    POLECAMY LINKI:
  • KARTA NAUCZYCIELA
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Warmińsko - Mazurski O¶rodek Doskonalenia Nauczycieli
  • Scholaris - Centrum Zasobów Edukacyjnych
  • Bezpłatne podręczniki on-line
  • INTERKL@SA - Polski Portal Edukacyjny
  • Ortograffiti - Jak pomóc dziecku z dysleksj±?



  • © Copyright 2016 - SP19