temat: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej atletyce
treść:

Na stadionie przy ulicy Saperów odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej atletyce. Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali dziewietnastkę, walcząc do samego końca i zdobywając wiele wartościowych wyników. Milena Szlendak w biegu na 100m i 300m zdobyła dwa złote medale. Karolina Kulik w biegu na 100m zajęła drugie miejsce, a w skoku w dal nie miała sobie równych i jako jedyna zawodniczka przekraczając granice 4m zdobyła złoto. Igor Sławski po rzucie piłeczką palantową na odległość 55.5m uzyskał trzeci wynik i brązowy medal. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Kulik, Marta Brajtenbach, Daria Jargieła, Julia Korzeniewska, Milena Szlendak, Igor Sławski, Wiktor Dybowski, Artur Łąpieś, Wojciech Kaczmarzyk, Jakub Czajkowski, Mateusz Małecki, Patryk Wysocki, Paweł Janiak, Michał Rożankowski.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !

data dodania: 2017-06-02 08:24